Web Tasarım | Yalçın Yazılım - E-Ticaret, Web Tasarım Ve Yazılım Çözümleri

Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Responsive kelime anlamı ile adaptif demektir. Web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir. Responsive bir web sitesi, tabletler ve cep telefonları gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Bir web sitesinin cep telefonunda açılıyor olması, mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir. Mobil uyumludan kasıt, mobil cihazlarda sorunsuz açılan ve iyi bir kullanıcı deneyimine sahip web sitesidir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.
Yalçın Yazılım, kendi bünyesindeki yazılım geliştiricileri tarafından geliştirdiği Yönetim yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için Yönetim sistemimizi kullanmak, kolaylıklar sağlar.

Web Yazılım

Kurum içi internet uygulamaları, şirketin ihtiyacına göre özel olarak oluşturulmaktadır. Genellikle kurum içi haberleşme, doküman yönetimi, belge ve bilgi paylaşımı, kişi kartları, kurum içi iş akışları intranet üzerinden yapılmaktadır. Bunun dışında, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi, kurumsal kaynak planlama uygulamaları da, kurum içi web uygulaması olarak tasarlanabilir. Bu sebeple intranet çalışması o kuruma özel olarak yapılır.

Domain Ve Hosting

Domain ve hosting, her ne kadar basit gibi görünse de, web sitesinin en temel ihtiyacı ve en önemli yapı taşıdır. Akılda kalıcı bir domain, web sitenizin imajını ve ziyaretçi sayısını doğrudan etkiler. Yine aynı şekilde hızlı açılan ve sürekli yayında olan (kesintisiz) bir web sitesi de çok önemlidir.
Bu sebeple Yalçın Yazılım, müşterilerinin sorunsuz ve kaliteli bir hizmet alması amacı ile bu hizmetleri kendi bünyesinde müşterileri için sunmaktadır.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

İşletmenizin veya markanızın, hedef müşteri kitlenize ve mevcut müşterilerinize en iyi biçimde anlatmanın bir çok yolu vardır. Bu yollardan en etkilisi görsel anlatımdır. Görsel anlatım, yazılı ve sözlü anlatıma göre birçok avantaja sahip olmanın yanında, yaygın mecra kullanımı açısından da üstündür. Öyleyse eğer markamızı iyi anlatabilmek, parlatabilmek, konumlandırmak isteğimiz varsa, öncelikle görsel kalitemizin iyi olması lazım.
Bir web projesine başlamadan önce Yalçın Yazılım olarak, öncelikle firmanın görsel hazırlığı ne durumda ve bu görsellerin kalitesi ne durumda ona bakarız. Eğer iyi bir işi oluşturacak görsel hazırlık ve kalite yoksa, öncelikle bu eksiklerin giderilmesini sağlarız.

Bakım Ve Güncelleme

Web sitenizin yapımı sürecinden sonra, ortaya çıkan iş ne kadar güzel olursa olsun, sonradan alacağınız destek hizmetleri eksik olmamalıdır. Web sitenizin olası arızalara karşı garanti altında olması ve olası arızaların düzeltilmesi bakım, yeni eklentiler (grafik veya yazılım) ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması işine de güncelleme denir. Her yazılım yapımın ardından bir takımların giderilmesi ve küçük eklentilerin yapılması şeklinde bir bakıma ihtiyaç duyar.
Yalçın Yazılım, tarafından yapılan tüm işler 1 yıl süresince ücretsiz olarak bakım hizmetine tabidir. Yalçın Yazılım, müşterileri için arzu edilirse güncelleme hizmetini ayrıca sunabilir.

Profesyonel Web Tasarım Çözümleri

Kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde ilk geliştiği günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Tamamı kendi bünyemizde bulunan 3 ayrı departmandaki ekibimizle ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Neler Yaptık?
web tasarım
Google Seo

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo)

Arama motorlarının doğal sonuçlarında web sitenizin yükselebilmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu denir. SEO, temel olarak site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyon olarak ikiye ayrılmaktadır. Yalçın Yazılım sitenizi inşa ederken temel ve modern SEO kurallarını dikkate alır ve web sitenizi bu kurallara göre inşaa eder.

Neler Yaptık?

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil yazılımın yeni bir alan olması sebebi ile, geliştirici sayısı ve niteliği konusunda çeşitli kısıtlar bulunmaktadır. Bu sebeple iş ortağı seçimi hayati öneme sahiptir. Yalçın Yazılım, sizin isteklerinize göre, Android ve IOS ortamlarında çalışacak mobil uygulamalar geliştirmektedir.

Neler Yaptık?
Mobil Uygulama Geliştirme

Web Dünyasındaki Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

İletişim