Hakkımızda | Yalçın Yazılım - E-Ticaret, Web Tasarım Ve Yazılım Çözümleri

Hakkımızda

Yalçın Yazılım Hakkımızda

Web Sitesi Geliştirmek Bizim Tutkumuz!

Yalçın Yazılım, Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur.

Bu çözüme "ajans çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır.
Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.
Yalçın Yazılım gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır..
Yalçın Yazılım bir aile firmasından oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği öz güveni ve iş bilgisini, kaliteli
ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Yalçın Yazılım
Yalçın Yazılım

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Tamamen mobil uyumlu web siteleri geliştiyioruz. Böylece ziyaretçilerinizin her türlü platformda web sitenizi sorunsuz bir şekilde gezinmesini sağlıyoruz.

Misyonumuz

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur.

Bizim İçin Neler Söylediler?

78

Proje

6 Yıl

6 Yıldır Yazılımlar Geliştiriyoruz

14.000

Üyeli Sosyal Medya Sistemi

7

Starthub Projesi

Projeleriniz için bize ulaşın!

Web Tasarım, E-Ticaret, Personel Takip Sistemleri geliştiriyoruz.. İhtiyaç duyduğunuz konularda bize mesaj atabilirsiniz

İletişim